Hakkımızda

ZEKAİ, 16 senelik bilgi birikiminin sonucunda ortaya çıktı. ZEKAİ, kaliteli ve çevre dostu malzemelerle donatılmış çok fonksiyonlu Okul öncesi ürünleri ve Oyun grupları ile yepyeni bir marka. Türkiye’nin Okul öncesi grubundaki gelişimine liderlik etmek için yola çıkmış olan ZEKAİ16 yıllık tecrübeyi bu marka adı ile özdeşleştirmeye kararlıdır.

Daima güvenilir, çevre dostu, ergonomik ürünler üreten; okul öncesi grubunun ihtiyacını karşılayacak; Eğitim kurumlarının ihtiyaç ve taleplerine uygun, tatminkar ürün, servis ve hizmet beklentisine kısa süreli ürün teslimatı ile cevap verecek olan ZEKAİ, sağlam ve güvenilir ürünler ile Okul öncesi Eğitimlerde verimliliği artırmak isteyenler için iyi bir alternatif.

Ulaşılabilir fiyatlarla Tüm Okul öncesi kesim için kullanışlı, yalın ürünlerin bulunabildiği Eğitim markası olan ZEKAİ, Çocuk eğitimini keyfe dönüştürmek için vazgeçilmez bir seçenek olmaya aday.

Vizyonumuz
• Çok fonksiyonlu, Ebeveynin Öğretmenin ve Çocuğumuzun motivasyon ve verimliliğini artıran Okul öncesi ürünlerini herkesin ulaşabileceği şekle getirmek,
• Daima güvenilir, çevre dostu, ergonomik ürünler üreten Okul Öncesi Eğitim ürünleri markası olmak,
• Okul Öncesi Eğitim kurumlarının ihtiyaç ve beklentisine uygun tatminkar ürün, servis ve hizmetler üreten bir marka olmak.

Misyonumuz
• Ulaşılabilir fiyatlarla kaliteli ve güvenilir Okul öncesi Eğitici ürünler sunmak.
• Yalın, sağlam ve güvenilir ürünler ile Çocuklarımızda verimliliğini artırmak.